Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/2/9/a/stansted.pl/httpd.www/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/2/9/a/stansted.pl/httpd.www/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php:1195) in /customers/2/9/a/stansted.pl/httpd.www/wp-content/plugins/advanced-iframe/advanced-iframe.php on line 375 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/2/9/a/stansted.pl/httpd.www/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/redirect.php on line 360 Darmowy internet na Stansted
free wifi stansted

W ramach programu poprawy obsługi klienta pasażerowie podróżujący z lotniska Stansted mogą wreszcie korzystać z czterogodzinnego darmowego dostępu do internetu.

Zasięg darmowego WiFi obejmuje wszystkie strefy lotniska do których mają dostęp pasażerowie w tym hale: odpraw, odlotów i przylotów oraz na bramkach.

Pasażerowie mogą również doładować swoje urządzenia mobilne w punktach dostępnych w barach i restauracjach oraz tzw. “red box” umieszczonych  w hali odlotów.

 

Daniel Gallo, dyrektor od spraw bezpieczeństwa i obsługi klienta portu lotniczego London Stansted, powiedział:

“Poszerzenie usług jest wynikiem naszych własnych badań, nad najważniejszymi oczekiwaniami naszych pasażerów. Jednym z najważniejszym okazał się darmowy i niezawodny dostęp do bezpłatnego WiFi, który stał się kolejnym krokiem do nieustannego zwiększenia satysfakcji pasażerów lotniska Stansted.”

Komentarze

komentarze